YRP’de ilçe divanı gerçekleşti

YRP’de ilçe divanı gerçekleşti

Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Teşkilatı Kasım ayı ilçe divan toplantısı önceki gün gerçekleşti.

İlçe divanına Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Erkan İlyas Helvacı, Yardımcısı Yaşar Birgül, Yeniden Refah Partisi Kocaeli İl Başkanı Mehmet Aras, Gebze ilçe başkanı Engin Kılıç, il ve ilçe yöneticileri ile partililer katıldı. Divanda açılış konuşmasını Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Başkanı Engin Kılıç, “39 İlden Fazla Nüfusa sahip olan Gebze İlçemiz inşallah hak ettiği hizmetleri alabilmesi için İl olması lazım. Takiplerimizi sıklaştıracağız. Yapılmayan yollar, İnşaat halinde ve çukurlarla yapboz tahtası gibi bir açılıyor, bir kapanıyor. Kirazpınar halkı çamur, toz eziyeti çekiyor. Lütfen hizmet ederken lütfeder gibi davranmayın. Hizmet etmek göreviniz ve görevinizi daha dikkatli ve özenli yapın. Halk için açılan sosyal tesisler halkın bütçesine uygun fiyatlarla hizmet versin. Sepaş elektrik kesintileri halkı bıktırmıştır. Enerji firmalarına mutlaka bir yaptırım gerekmektedir” dedi.

 

“İKTİDAR PARTİSİ BAŞARISIZDIR”

Engin Kılıç’ın ardından konuşan il başkanı Mehmet Aras, “Vakti ile bir fincancı çırağı, kendi işini kurup başına geçmiş. Fakat bir türlü fincanın kulpunu gövdesi ile birleştirmeyi başaramamış. Çaresizlik içinde ustasından yardım isteyen çırağa ustası, kendisinin yanında uzun yıllar çalışır ise kulpu fincana yapıştıracağını söylemiş. Yıllar sonra mesleğe sebat eden çırağına, işin püf noktasını öğreten ustası, böylelikle çırağın kulpu fincana yapıştırmasını sağlamış. Bugünkü iktidar partisi başarısızdır. Çünkü ustanın yanından kaçmışlardır” diye belirtti. Divan toplantısında son olarak Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Erkan İlyas Helvacı konuştu.

 

“300 BİN KAYITLI ÜYEMİZ VAR”

Erkan İlyas Helvacı yaptığı konuşmada, “Yapamaz dediler, kuramaz dediler, kurulsalar da teşkilatlanamaz dediler. Allah’a sonsuz şükürler olsun iki ikinci yılımızda 81 il de 922 ilçede teşkilatlanmamızı tamamladık. Üçüncü yaşımıza girmeden 160 bin kayıtlı üyemiz, 300 binin üzerinde de ıslak imzalı üye formumuz var. Yani 300 bin kayıtlı üyemiz var. Bu muazzam bir hadise, davamızın liderimizin bereketi. Genel Başkanımızın hesabını sosyal medya hesapları hiçbir gerekçe göstermeden kaldırıyor. Biz de onlara diyoruz ki gelin de kongrelerimizdeki heyecanı görün. Ambargoları kaldırın siz de kurutulun biz de kurtulalım. Birinci kırk yılda Erbakan Hocamızın başına ne geldiyse bugün genel başkanımızın başına geliyor. O zaman da medya ambargosu vardı” dedi.

 

toplanti-2-009.jpg

 

Haber: Barış AYAR

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.