Gizlilik İlkeleri

Gizlilik Politikamız

© Copyrigth 2008 gebzehaber.net haber sitemizin tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları gebzehaber.net haber sitemize aittir. Haber sitemizde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, özgün içerik ve çalışmalarımız, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa ile korunmaktadır.

Ürettiğimiz içerikler ve haber ajanslarımızdan aldığımız haber ve diğer görseller ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Haber sitemiz gebzehaber.net de harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. gebzehaber.net hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

© Copyrigth 2008 gebzehaber.net All rights reserved. Code, news, images, interviews, all content, such as the copyright of all our gebzehaber.net news site belongs to our site. All articles, materials, images, audio files, animations, videos, original content and works, design and edits of our news are protected by Law No. 5846. The content we produce and the news and other images we receive from our news agencies may not be copied, distributed, modified or published in any way. Copying and use cannot be made without permission. Our news site gebzehaber.net also opens external links on a separate page. Authors are responsible for the published writings and comments. gebzehaber.net can make changes at any time without notice. We are not responsible for any of the errors caused by the information on this site.