Yıldız tekvandocular Antalya’da yarışacak
Uzak doğu sporlarında ilimizin en başarılı kulüpleri arasında yer alan Derince Akademi Spor Kulübü, kendi yetiştirdiği sporcularla yarışmalara katılıyor.
Belediye Akademi Spor Kulübü’nün yıldız tekvandocuları Antalya’da yapılacak turnuvada da boy gösterecek. M.Ali Yılmaz, Yusuf Emre Bahrioğlu ve Umut Pala, Antalya’daki yarışmalarda dereceye girmeye çalışacaklar. Antrenör Tuncay Karak, yıldız tekvandocularına güvendiğini, Antalya’dan kendilerinden madalya beklediğini söyledi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.