1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. Uluköylü ile devam
Uluköylü ile devam

Uluköylü ile devam

İYİ Parti Gebze İlçe Teşkilatı’nın ikinci kongresinde seçime Avukat Burak Uluköylü başkanlığındaki tek listeyle gidildi. Aralık ayında atamayla göreve gelen Uluköylü kongre ile seçilmiş başkan unvanını da edindi

A+A-

İYİ Parti Gebze İlçe Teşkilatı’nın ikinci olağan kongresinde başkanlığa Avukat Burak Uluköylü seçildi. 2019 yılının aralık ayı içinde ilçe başkanlığına atanan Uluköylü, ikinci kongrede bu sefer seçilmiş başkan unvanını edindi.  Gebze Ramada Encore Otel’de gerçekleşen kongrede divan İYİ Parti İl Başkanvekili Çağlar Özer başkanlığında Mustafa Candemir, Fatih Kaplan, Meral Sertesen ve Kemal Şeker’den oluştu.

CHP VE SP İLÇE BAŞKANLARI DA KATILDI

Kongreye İYİ Parti Grup Başkanvekili ve Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Prof.Dr.Harun Demirkaya, il genelinden İYİ Parti İlçe başkanları, CHP Gebze İlçe Başkanı Gökhan Orhan, Kadın Kolları Başkanı Yaşa Erdoğan ve Gençlik Kolları Başkanı Fatih Altıparmak, Saadet Partisi Gebze İlçe Başkanı Mustafa Türel, TÜED Gebze Şube Başkanı Ali Tunç, Gebze EYT Derneği yöneticileri, muhtarlar ve sivil toplum örgütlerinin başkanları katıldı.

400 DELEGEYLE SEÇİM

400 delegenin oy hakkının olduğu kongrede seçime Burak Uluköylü başkanlığındaki tek listeyle, blok liste usulü gidildi. Kongrede delegeler Başkan Uluköylü ile birlikte 33 asil ve 33 yedek yönetim kurulu üyesi ile 100 il delegesi ve 20 yedek il delegesi belirledi. Listede şu isimler yer aldı:

 

YÖNETİM KURULU ASİL

Burak Uluköylü (Başkan), Zafer Altıntaş, Özden Anıl, Fatih Araç, Ekrem Balık, Furkan Bayram, Perihan Dalkıran, Köksal Demirkol, Ayhan Ertek, Yıldız Erten, Refik Sıla Güvenç, Ayla İlgün, Fatih Kaplan, Musa Kargıoğlu, Barış Kaşgür, Ercan Kaya, Önder Kılınçarslan, Kamil Kocaman, İsmail Nazlı, Hüseyin Sarıçayır, Servet Sayar, Şevket Sayıcı, Meral Sertesen, Şendoğan Soykan, Kemal Şeker, Yusuf Tutuş, Gönül Vursal, Şengül Yalçın, Seda Yalçınkaya Moderen, Bahattin Yenigün, İlyas Yetimoğlu, Tuğrul Yıldız, Tekin Yılmaz

YÖNETİM KURULU YEDEK

İbrahim Coşkun, Kadir Kaan Balcı, Birkan Yılmaz, Cemal Fatih Bağdaş, Oral Kahramanoğlu, Cemile Mandacı, Turgay Çolak, Hoşnet Dilaver, Ergün Karaman, Yunus Emre Öztürk, Gönül Çelik, Necmi Eren, Gürcan Yucak, Kadir İkinci, Hayri Çöl, Yusuf Birol, İlknur Yıldırım, Deniz Ünlü, Sunay Öztürk, Leyla Bıyıklı, Birol Aydın, Doğan Şafak Kuran, Avni Aksu, Gazi Özer, Faik Aksöz, Osman Kaya, Aydın Çalışkan, Oktay Bayhan, Duran Güler, Atamert Yazkan, Kübra Dursun, Osman Özçelik

İL DELEGELERİ  ASİL

Nusret Acur, Eyüp Akarsu, Faik Aksöz, Ülkü Alkan, Güzin Aşkın Alpaslan Atalı, Güven Altay, Zafer Altıntaş, Özden Anıl, Fatih Araç, Ali Avcu, İsa Ay, Çiğdem Ayar, Burak Aytaş, Ayhan Ayyıldız, Şefik Balcı, Ekrem Balık, Hayati Bayram, Yücesoy Bozkurt, Kadir Büyükgöz, İbrahim Coşkun, Ali İhsan Coşkun, Osman Çelik, Arif Çelik, Gönül Çelik, Menekşe Çetinkaya, Turgay Çolak, Zafer Dalkıran, Perihan Dalkıran, Derviş Demir, Harun Demirkaya, Köksal Demirkol, Gazi Duyar, Birol Elüstü, Coşkun Ercan, Ayhan Ertek, Uğur Soner Erten, Yıldız Erten, Candaş Fındık, Duran Güler, Niyazi Güner, Ali Gürses, Hasan Hacıoğlu, Serpil Handemir, Fethiye Nalan Helvacı, Kenan İkinci, Ayla İlgün, Yasemin İncesu, Sertaç İstanbulluoğlu, Oral Kahramanoğlu, Derya Kalyon, Fatih Kaplan, Musa Kargıoğlu, Ercan Kaya, Aylin Balcı Kaya, Önder Kılınçarslan, Telat Kızılkan, Kamil Kocaman, Gökçe Nesli Kondu, Hasan Güray Kondu, Murat Kurt, Fevzi Kurt, Hamit Kuş, Merih Küçüker, Cemile Mandacı, Melek Meriç, İsmail Nazlı, Bahri Özcan, Günbay Özcan, Türkan Özcan, Kayhan Özler, Özhan Aşkın Öztürk, Sunay Öztürk, Şahset Palabıyık, Erdoğan Polat, Hüseyin Sarıçayır, Şevket Sayıcı, Serkan Sertesen, Meral Sertesen, Şendoğan Soykan, Hatem Soysal, Oğuzhan Şahin, Kemal Şeker, Saime Tamer, Yusuf Tutuş, İsmail Hakkı Türk, Abdullah Uçar, Burak Uluköylü, Gülay Uluköylü, Hilal Uluköylü, Mustafa Usta, Deniz Ünlü, Gönül Vursal, Seda Yalçınkaya Moderen, Bahattin Yenigün, Ekrem Yetimoğlu, İlyas Yetimoğlu, Celal Yıldırım, Tuğrul Yıldız, Tekin Yılmaz, Birkan Yılmaz

İL DELEGELERİ YEDEK

Ali Sait Bayram, İsmail Baydeniz, Zeynep Sayıcı, Servet Sayar, Ümit Koçak, Nilay Helvacı, Hilal Ayar, Oktay Bayhan, Ersin Çelik, Fatih Bulut, Erdal İlgün, Güzin Demirkaya, Emine Yılmaz, Nermin Kargıoğlu, Hülya Ergen, Esengül Altıntaş, Yurdanur Bozkurt, Reyhan Kurt, Hanife Kocaman, Cafer Uzun. (Haber Merkezi)

Bu haber toplam 950 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.