Spor İşleri Müdürlüğü gençlik buluşmasına katıldı

Spor İşleri Müdürlüğü gençlik buluşmasına katıldı

İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü, 5-6 Mart tarihlerinde Antalya’da düzenlenen Yerel Yönetimlerin Gençlik Birimleri Buluşması programına katıldı.

İzmit Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü temsilcileri, Antalya Büyükşehir Belediyesinin 5-6 Mart tarihlerinde düzenlediği Yerel Yönetimlerin Gençlik Birimleri Buluşması programına katıldı. Yerel yönetimlerin gençlik birimleri ve daire başkanlarının bir araya geldiği iki gün süren organizasyonda, belediyeler arasında iletişim trafiği oluşturmak, örnek uygulama projelerinin hayata geçirilmesi ve gençlere yönelik yapılacak çalışmalar ele alındı. 

PROJELER MASAYA YATIRILDI 

Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Muhittin Böcek ve CHP Gençlik Kolları Başkanı Gençosman Killik’in de yer aldığı organizasyonda; gençlerin güçlendirilmesine odaklanan bir yaklaşımla yerel yönetimler tarafından gençlik üzerine yapılan çalışmalar, projeler ve yeni nesil yaklaşımların paylaşılarak ortak strateji oluşturulması konusu masaya yatırıldı. Yerel Gençlik Eylem Planı oluşturulması konusunda fikir birliği oluşan toplantıda, CHP belediyelerin ortak hareket etmesi ve gençlik hizmetleri, gençlik projeleri gibi konularda fikir alışverişlerinin devam etmesine karar verildi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.