Sokak lambalarına özel ekip
SEDAŞ (Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.) elektrik dağıtım faaliyetleri kapsamında, yaz aylarında nüfus yoğunluğu yaşanan, Sakarya da Karasu, Kocaali ilçe sahilinde, Düzce de Akçakoca, Kocaeli de Kandıra İlçesine ait Cebeci, Kefken, Kerpe beldelerinde, Marma
SEDAŞ bölgesindeki elektrik kullanıcılarının, aydınlatma ile ilgili arıza, ihbar ve taleplerini; SEDAŞ ALO 186 Çağrı Merkezinden, SEDAŞ Web sitesinde web Chat hattından veya web sayfası şikayet talep ve öneri formlarından, müşteri hizmetleri merkezlerine yapılan yazılı başvurulardan alıyor ve müdahalelerini WFM (Mobil İş Gücü Yönetimi) Projesi ile tabletler üzerinden takip ederek gerçekleştiriyor.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.