M. Emin Akın’ın acı günü
Gebze eski Belediye Başkanı M. Emin Akın’ın Ankara’da yaşayan babası Abdurrahman Akın (90) vefat etti. Ankara, Karşıyaka’da Ahmet Efendi...
Gebze eski Belediye Başkanı M. Emin Akın’ın Ankara’da yaşayan babası Abdurrahman Akın (90) vefat etti. Ankara, Karşıyaka’da Ahmet Efendi Cami’nde bugün öğlen namazının ardından kılınan cenaze namazı sonrası Abdurrahman Akın toprağa verilecek. Ankara’da babasının cenazesinde hazır bulunan Gebze Belediyesi eski Başkanı M. Emin Akın’ı CHP’liler de yalnız bırakmadı. Birçok CHP’li yönetici ile çok sayıda kişi cenaze de hazır bulundu. Gebze Haber Gazetesi olarak Abdurrahman Akın’a Allah’tan rahmet M. Emin Akın’a ise başsağlığı diliyoruz.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.