DİLOVASI BELEDİYESPOR’DA SEZER BOMBASI
Dilovası yılın bombasını patlatmak üzere…Bu transfer rakipleri kıskandırır; Süper Amatör lig takımı Dilovası Belediyespor transfer sezonunun...
Dilovası yılın bombasını patlatmak üzere…Bu transfer rakipleri kıskandırır;
Süper Amatör lig takımı Dilovası Belediyespor transfer sezonunun bombasını patlatmak üzere…
Hedefini Bölgesel Amatör lig olarak belirleyen Dilovası Belediyespor Gebzespor’lu Sezer Ekşi ile prensipte anlaşma sağladığı öğrenildi. Bu sezon büyük düşünen ve mutlaka başarı hedefleyen Dilovası, 3 yıl profesyonel takımda yer almış 15 kez 2.lig 23 kez 3.lig formaları giyen 21 yaşındaki yıldız futbolcuyla büyük ölçüde anlaşma sağladı.
2004 yılında Gebzespor altyapısında futbola başlayan ve forma giydiği genç takımlarda golcü özelliği ile ön plana çıkan gol krallığı unvanları elde eden Sezer orta saha ile birlikte sol kanat ve forvet noktalarında görev yapabiliyor. Oldukça yönlü bir futbolcu olan Sezer transferinin gerçekleşmesi durumunda Dilovası Belediyespor’a büyük güç katacak.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.