1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. CHP Çayırova’da üç aday yarışıyor
CHP Çayırova’da üç aday yarışıyor

CHP Çayırova’da üç aday yarışıyor

CHP Çayırova İlçe Örgütü’nün kongresinde seçim tamamlanmak üzere. Üç aday yarışıyor.

A+A-

Cumhuriyet Halk Partisi Çayırova İlçe Örgütü’nün bugün gerçekleşen kongresinde başkanlık için Cihan Soyluçiçek, Suna Çınar ve Binali Eniş yarışıyor. Kongrede oy verme işlemi tamamlanmak üzere. Adayların listeleri şöyle:

CİHAN SOYLUÇİÇEK’İN LİSTESİ
YÖNETİM KURULU ASİL 

Cihan Soyluçiçek (Başkan), Sema Aktemur Akçay, Gönül Aluç, Ünal Ateş, Ümit Baştuğ, Deniz Buse Bulut, Sadık Cabacı, İbrahim Çamkerten, Erdoğan Demircan, Emre Doğan, Erkan Kaçmaz, Murat Kalkan, Hasan Erdem Kaya, Hasan Tunç, Bektaş Uçan, Pınar Tuğba Uysal, Sabri Yılmaz 
YÖNETİM KURULU YEDEK
Saime Y.Kabakçı, Erdem Koç, Erkan Gökçe, Emine Demir, Musa Yıldızbaş, Fadime Kılıç, Orhan Karakuş, Erhan Ertürk, Erdal Gezli, Yasemin Ceren Çapkın, Hasan Sınırtaş, Ahmet Tokuşlu, Salman Demirbağ, Hilal Talay, Cihan Subaşı, Mertcan Kürekçi
İL DELEGELERİ
Erdal Acar, Elif Araz, Kazım Aydın, Murat Baykara, Başak Bilmez, Aydagül Bulut, Yasemin Ceren Çapkın, Fedai Çelik, Suna Çınar, Şükran Demircan, Yücel Durak, Binali Eniş, Yeşim Erdoğmuş, Kenan Gökbulak, Erkan Gökçe, Çetin Hartamacı, Songül Honça, Fadigül İlhan, Lütfi İlhan, Burak İnal, İbrahim Kamışlı, Mehmet Ali Kaplan, Mehmet Hilal Kaplan, Selahattin Kaya, Şerafettin Kılıç, Türkan Kılıç, Ali Koç, Mercan Koç, Sinem Koç, Ali Sınırtaş, Cihan Soyluçiçek, İsmail Sönmez, Engin Sözbir, Veysel Suludere, Sebiha Vurdu, Serkan Yıldırım, Dursun Yıldız
SUNA ÇINAR’IN LİSTESİ
YÖNETİM KURULU ASİL

Suna Çınar (Başkan), Okay Ağyol, Mehmet Ali Akın, Ramize Arslan, Haydar Efe, Nedafet Eren, Sinan Aygür, Hüseyin Erdoğan, Saide Eroğlu, Fatma Fil, Haydar Gölcü, Mustafa Güveren, Turgay Işık, Kemal Karagül, Erdoğan Özer, Funda Tay, Ebru Yıldırım
YÖNETİM KURULU YEDEK
Atilla Arslan, Tahsin Aygür, Fedai Çelik, Öznur Gökçe, Mustafa Kamışlar, Sultan Kaygusuz Şahan, Sevim Koç, Yasin Koyun, Gülezgi Öntaş, Hülya Suludere, Hülya Sönmez, Nurcan Uzal, Sebahattin Ünal, Gazi Yanmaz, Abdurrahman Erdem
İL DELEGELERİ
Suna Çınar, Cihan Soyluçiçek, Binali Eniş, Okay Ağyol, Mehmet Ali Akın, Ramize Arslan, Melek Ayaz, Fettah Bitirgeç, Sevim Carık, Murat Çakırer, Fedai Çelik, Ali Demir, Haydar Efe, Saidenur Eminağaoğlu, Abdurrahman Erdem, Hüseyin Erdoğan, Saide Eroğlu, Erhan Ertürk, Fatma Fil, Fahrettin Gökbulak, Haydar Gölcü, Çetin Hartamacı, Turgay Işık, Nilgün İlhan, Burak İnal, Erkan Kaçmaz, Kemal Karagül, Türkan Kılıç, Şerafettin Kılıç, Emine Özcan, Erdoğan Özer, Şükrü Öztürk, Cafer Subaşı, Hamit Tandoğdu, Funda Tay, Hüsniye Yıldız. 

BİNALİ ENİŞ’İN LİSTESİ

YÖNETİM KURULU ASİL
Binali Eniş (Başkan), Fuat Akdeniz, Mehmet Ali Akın, Hikmet Aslan, Melek Ayas, Ali Demir, Saidenur Eminağaoğlu, Nasım Eren, Sinan Eroğlu, Müslüm Gemecik, Nurettin Kandemir, Mehmet Kesik, Sibel Meriç, Elif Sınırtaş, Osman Türk, Bekir Uçan, Yılmaz Yener
YÖNETİM KURULU YEDEK
Nuran Bilmez, Mehmet Aslan, Hilal Talay, Sinan Tohumcu, Hayrettin Sırtbaş, Derya Ünal, Kemal Akkaya, Serkan Çelik, Güldane Erdem, Melek İhtiyar, Ayhan Uçar, Bayram Gün, Fadime İlhan, Rıfat Doğan, Kıymet Ağaç, Süleyman Yıldız
İL DELEGELERİ
Hasan Dede, Lütfi İlhan, Türkan Kılıç, Ayhan Yanılmaz, Şükrü Öztürk, Kemal Ergün, Ali Ekber Doğanyılmaz, Emine Özcan, Cihan Soyluçiçek, Fırat Kesici, Ali Demir, Erdinç Yılmaz, Ali Koç, İsmail Sönmez, Fettah Bitirgeç, Cüneyt Akın, Binali Eniş, Orhan Bilmez, Şerafettin Kılıç, Hasan Sınırtaş, Sibel Meriç, Mehmet Hilal Kaplan, Fadime İlhan, Hikmet Aslan, Hayrettin Sırtbaş, Murat Çakırer, Mehmet Ali Kaplan, Fahrettin Gökbulak, Hamit Tandoğdu, Nurettin Kandemir, Mehmet Ali Akın, Osman Türk

Bu haber toplam 644 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.