Cemal Kaplan koronaya yakalandı
Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal Kaplan koronavirüse yakalandı
Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal Kaplan önceki gün Covid belirtileri göstermesi üzerine hastaneye giderek test yaptırdı. Covid-19 test sonucu pozitif çıkan Kaplan’ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Kaplan, paylaşımında, "Testim pozitif çıkmıştır. Bir süre aranızda olamayacağım.." ifadelerine yer verdi.
Haber Merkezi
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.