BİROL YUVAYA GERİ DÖNDÜ
Birinci Amatör Küme’de yeni sezonda başarılı olmak isteyen Çayırova GB kadrosunu takviyelerle güçlendiriyor Bu sezon Birinci Amatör Küme'de...
Birinci Amatör Küme’de yeni sezonda başarılı olmak isteyen Çayırova GB kadrosunu takviyelerle güçlendiriyor
Bu sezon Birinci Amatör Küme'de mücadele edecek olan Çayırova Gençlerbirliği, takviyelere devam ediyor. Yönetim, teknik adamı Hakkı Güçlüeri'n takımda özellikle görmek istediği Sultan Orhanspor'un başarılı futbolcusu Birol Köksal ile anlaşma sağladı. Çayırova Gençlerbirliği yönetimi Birol Köksal ile yaptığı görüşmelerde anlaşma sağlayarak başarılı futbolcuyu kadrolarına dahil etti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.