Beylikler gözünü Menekşeye dikti
Sezonu rakiplerinden önce açan Beylikbağıspor U -17 Takımı sezonun ilk maçında Gebzespor’la oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarını...
Sezonu rakiplerinden önce açan Beylikbağıspor U -17 Takımı sezonun ilk maçında Gebzespor’la oynayacağı karşılaşmanın hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor.
Fatih Yalsız idaresinde çalışmalara erken başlayan ve hedefini şampiyonluk olarak belirleyen Beylikbağıspor 25 Ağustos’ta oynayacağı maç için geri sayıma geçti.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.