AKP’de ilçe danışma meclisi toplandı

AKP’de ilçe danışma meclisi toplandı

  AKP Gebze İlçe başkanlığının düzenli olarak her ay yaptığı İlçe Danışma Meclisinin 50. Gebze kent Meydanı Kültür Merkezinde önceki...

 

 

AKP Gebze İlçe başkanlığının düzenli olarak her ay yaptığı İlçe Danışma Meclisinin 50. Gebze kent Meydanı Kültür Merkezinde önceki akşam gerçekleştirildi. 50.Daraltılmış İlçe danışma Meclisine İl Başkan Yardımcıları, İlçe Başkanı Cemalettin Kaflı, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Yönetim kurulu üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları Başkan ve Yönetim Kurulu üyeleri, Mahalle ve Köy temsilcileri ile çok sayıda partilinin katılımı ile icra edildi. AKP Sosyal işler Biriminin başkanlığında oluşturulan divanda selamlama konuşması yapan Divan Başkanı Halim Turgut Mısır katliamını R4BIA selamıyla kınadı.

KAFLI: ‘ZULMÜ ESEFLE KINIYORUM’

 

AKP Gebze İlçe Başkanı Cemalettin Kaflı yaptığı açılış konuşmasında; ‘Sözlerime öncelikle İslam aleminin yaşadığı zulmü esefle ve şiddetle kınadığımızı belirterek ve an be an kardeşlerimizin selameti için duacı olduğumuzu belirterek başlıyorum.

 

Hep beraber yoğun bir ramazan ayı geçirdik. Belediye iftar programlarımıza katılım sağladık, çeşitli sivil toplum kuruluşlarımızın iftar davetlerine icabet ettik, her mahalle de her akşam 18 farklı evde gönül sofralarıyla buluştuk velhasıl dolu dolu bir ramazan ayını birlik ve beraberlikle ifa ettik. Bu anlamda çalışmalarımıza emek veren tüm teşkilat mensubu arkadaşlarıma tek tek minnet, şükran ve teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

 

‘SAYGI VE SEVGİMİZDEN ÖDÜN VERMEYECEĞİZ’

 

Kaflı konuşmasının devamında şunları söyledi, “Bizler geçtiğimiz hafta itibariyle vatandaşlarımızla 12. yıl önce başlamış olan gönül birlikteliğini ilk günkü heyecanla sürdüren bu birlikteliği 2023’e hatta 2071’1 kadar sürdürme azmini taşıyan bir teşkilat olmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Dur durak bilmeden devam ettiğimiz bu yolda, sizlerinde bildiği üzere önümüzde yerel seçimler var. Bizler saygı ve sevgi çerçevesinde bu süreci de el ele geçireceğiz. Genel başkanımızın seçim takvimini açıklaması sonrasında hali hazırda devam eden çalışmalarımız hız kazanacak, fakat bundan şüphem yok ki; seçim çalışmalarımızda da birlik ve beraberliğimizden, aramızdaki saygı ve sevgimizden zerrece ödün vermeyeceğiz. Teşkilat içi çalışmalarımız aynı şekilde devam ediyor; ramazan ayı içerisinde başlattığımız üye ziyaretlerimiz bu hafta daha da yoğunlaşacak en kısa süre içerisinde de siz değerli teşkilat mensuplarımızın özverili çalışmalarıyla tamamlamayı planlamaktayız” dedi.

ÇALIŞMALARLA İLGİLİ BİLGİ VERDİLER 

Sandık kurulu ve SKM çalışmalarıyla ilgili konularda da bilgi veren Kaflı’ nın ardından söz alan Gebze belediye başkanı Adnan Köşker sözlerine Mısır’daki katliamı kınadığını ifade ederek başladı. Gebze belediye başkanı Adnan Köşker konuşmasında; ramazan ayında yapılan mahalle iftar programlarının yanı sıra iftar öncesi mahallelilerle birlikte mahallenin sorunlarını yerinde tespit ettiklerini; gerek mahalle iftarlarında gerek Kent Meydanında yapılan ramazana özel kültür programlarında vatandaşlarla birlikte ramazanı ihya ettiklerini aynı doğrultuda önümüzdeki hafta başlayacak ‘Ay ışığında sinema akşamları’ ile vatandaşların sosyal kültürel ihtiyaçlarına yönelik çalışmaların sürdüğünü ifade etti. İl Başkan Yardımcısı Metin Gökçe yapılan çalışmaları değerlendirerek, Danışma Meclisinin hayırlara vesile olmasını diledi. Kadın Kolları başkanı Vasfiye Aydın ve Gençlik Kolları Başkanı Samet Coşkun’un da aylık olarak yapmış oldukları faaliyetlerle ilgili bilgi aktarması sonrasında Mahalle ve köy temsilcileri adına AKP Gebze Cumhuriyet Mahalle Temsilcisi Metin Aksu, Birim Başkanları adına Halkla İlişkiler Birim Başkanı Hasan Soba söz alarak; AKP Gebze İlçe Birim Başkanlarının yapmış oldukları çalışmalarla ilgili teşkilatı bilgilendirdi.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.