1. HABERLER

  2. SPOR

  3. İŞLER TIKIRINDA
İŞLER TIKIRINDA

İŞLER TIKIRINDA

   Süper Amatör ligde ve 1.Amatör kümede 2.hafta sona erdi. Heyecanın giderek arttığı liglerde 5 temsilcimiz yoluna kayıpsız ilerledi. ...

A+A-

 

 

 

Süper Amatör ligde ve 1.Amatör kümede 2.hafta sona erdi. Heyecanın giderek arttığı liglerde 5 temsilcimiz yoluna kayıpsız ilerledi.  Sultanorhanspor, Darıca Bayramoğluspor ve Dilovası Belediyespor süper amatör lige müthiş bir başlangıç yaparak iç ve dış sahada oynadıkları maçları kazanarak gruplara iyi başladı.

1.Amatör kümeye de şampiyonluk parolasıyla başlayan Balkanspor ve Çayırova Serhatspor’da aldıkları galibiyet ve oynadıkları coşkulu futbollarla dikkatleri şimdiden üzerine çekti.

 

 

 

 

 

SÜPER AMATÖR LİG A GRUBU 

Kulüp                        OGBMAYP

1Kandıra G.B.BLD.       2200806

2D. K. Bayramoğlu        2200716

3Dilovası BLD.              2200726

4Kocaeli Yenişehir         2200516

5Çınarlıspor                    2110414

6Bekirpaşa Başaran       2110214

7İzmit Map.Şener          2101533

8Karamürsel İ.Y.Spor    2002130

9Çenesuyu Plajyolu      2002270

10Kullarspor                   2002050

11Maşukiyespor             2002060

12Gölcük İ.Y.Spor          20021120

 

          

 

                               TOPLU SONUÇLAR

 

  Gölcük İ.Y.Spor             0 -7Kandıra G.B.Belediyespor

                         Çınarlıspor1 -1Bekirpaşa Başaranspor

Kocaeli Yenişehirspor3 -0Maşukiyespor

Çenesuyu Plajyoluspor1 -4İzmit Map.Şenerspor

                     Kullarspor0 -4Darıca Kale Bayramoğluspor

        Karamürsel İ.Y.Spor1 -2Dilovası Belediyespor

             

 

                       HAFTANIN MAÇLARI

                               

Kandıra G.B.Belediyespor      -Dilovası Belediyespor

 

Darıca Kale Bayramoğluspor     -Gölcük İ.Y.Spor

 

İzmit Map.Şenerspor     -Kullarspor

 

Maşukiyespo         -Çenesuyu Plajyoluspor

 

Bekirpaşa Başaranspor -Kocaeli Yenişehirspor

 

Çınarlıspor      -Karamürsel İ.Y.Spor

 

 

 

SÜPER AMATÖR LİG B GRUBU

1Sultan Orhanspor     2  200536

2Yenidoğan Serdar    2   110324

3Çubuklu Bala          2  110324

4Bekirderespor         2   101433

5Doğantespor            2  101333

6Tavşantepespor       2 101553

7Alikahya BLD.        2101333

8İhsaniye Doğan        2101113

9Büyük Derbent          2101463

10Başiskele BLD.      2020222

11İhsaniyespor          2002460

12Demirspor             2002020

            TOPLU SONUÇLAR

Sultan Orhanspor3 -2Tavşantepespor

Bekirderespor2 -0Doğantespor

Başiskele Belediye0  -0Yenidoğan Serdar

Demirspor0 -1Çubuklu Balaspor

Alikahya BLD.1- 0İhsaniye Doğanspor

Büyük Derbentspor4- 3İhsaniyespor

          HAFTANIN MAÇLARI

        Tavşantepespor - İhsaniyespor

İhsaniye Doğanspor -Sultan Orhanspor

Çubuklu Balaspor   -Alikahya Belediye Spor

Yenidoğan Serdar -Demirspor

Doğantespor -Başiskele Belediyespor

Bekirderespor   -Büyük Derbentspor

Bu haber toplam 329 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.