Ülkücülerden Enver Paşa konferansı

  • Ülkücülerden Enver Paşa konferansı

 

Ülkü Ocakları Gebze İlçe Başkanlığı ‘Siyaset ve Devlet Adamı Olarak Enver Paşa’ konulu bir konferans gerçekleştirdi.

Gebze Kültür Merkezi’nde önceki akşam düzenlenen ‘Siyaset ve Devlet Adamı Olarak Enver Paşa’ konulu konferansta konuşmacı olarak Araştırmacı-Yazar Hakan Boz katıldı. Konferansa

Ülkü Ocakları Kocaeli İl Başkanı Gökhan Özkara, MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, MHP Gebze, Darıca ve Çayırova ilçe başkanları, Ülkü Ocakları Çayırova, Körfez, Gölcük, Darıca başkanları, Türk Eğitim Sen Kocaeli 2 Nolu Şube Başkanı Orhan Kütük ile çok sayıda davetli katıldı.

DEVLET ADAMI KİMLİĞİ

Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başlayan konferansta Ülkü Ocakları Gebze İlçe Başkanı Ahmet Çağrı Şakar'ın açılış konuşması ile devam edildi. Ahmet Çağrı Şakar'ın ardından Ülkü Ocakları Kocaeli İl Başkanı Gökhan Özkara da bir selamlama konuşması yaptı. Yapılan konuşmalardan sonra Araştırmacı-Yazar Hakan Boz'un sunumu ile Enver Paşa'nın siyaset ve Devlet Adamı kimliği anlatıldı. Konferans sonunda Kocaeli Ülkü Ocakları Başkanı Gökhan Özkara ve Gebze Ülkü Ocakları Başkanı Ahmet Çağrı Şakar tarafından konuşmacı Hakan Boz'a plaket takdim edildi.

Diğer Haberler

0 Yorum

Yorum yapmak için lütfen üye girişi yapınız...