1. HABERLER

  2. EĞİTİM

  3. Gebze'de okul müdürleri değişti
Gebze'de okul müdürleri değişti

Gebze'de okul müdürleri değişti

 Milli Eğitim Müdürlüğü, boş bulunan okul müdürlükleri ve müdür yardımcılıkları ile ilgili açılan sınav ve alınan başvuruların ardından,...

A+A-

 

Milli Eğitim Müdürlüğü, boş bulunan okul müdürlükleri ve müdür yardımcılıkları ile ilgili açılan sınav ve alınan başvuruların ardından, atama listesini yayınladı. Milli Eğitim, boş bulunan 50 okul müdürlüğü ile yine boş bulunan 115 müdür yardımcılığı için atama listesini ilan etti.

HANGİ OKULA KİM MÜDÜR OLDU?

İlimizde boş bulunan okul müdürlüklerine yapılan atamalar, okulların yeni müdürleri şöyle:

GEBZE:  Sebahat Doğan (Gebze Emlak Konut OO.), Aytaç Satıcı (Cumhuriyet İlkokulu),

Yusuf Ziya Yılmaz (Dumlupınar OO.), Erkan Acur (Beylikbağı OO.), Fazilet Durmuş (Adem Yavuz Mahallesi İlkokulu), Serkan Varen (Yumrukaya Özel Eğitim Uygulama Merkezi 1.Kademe), Alim Öztürk (Yücel Boru Fen lisesi), Mesut Yıldırım (Gebze Rehberlik ve Araştırma Merkezi),

İZMİT: Ömer Baştan(M.Akif Ersoy İHL.), Orhan Duran(İzmit Lisesi),Yılmaz Yiğit (7.Boru OO.), Ömer Kurt (Kılıçarslan OO.),Mehmet Çolak(Saraybahçe OO.), Hatice Kılıçlar(Bilgün Dereli Anaokulu),Lütfi Özyurt(Hakkaniye OO.), Muhammet Korkmaz (Yarbay Refik Cesur OO.),

ÇAYIROVA: Rahime Başkök(Atatürk OO.),Özcan Kudu(Mehmet Akif İlkokulu),Serpil Yapıcı(Öğretmen Şevket Özay İlkokuu),Emrullah Yıldız(İstiklal İlkokulu),

DARICA: Musa Kartal (Darıca Anadolu İHL.), Hakan Yıldız(Darıca OO.),

GÖLCÜK: Necmettin Çil (Gölcük Anadolu İHL.), Ali Kemal Eren (Tersane İlkokulu), Recep Cerrah (Gölcük Fen Lisesi),

KARAMÜRSEL: Erdinç Bozkurt(Karamürsel İHOO),Ercan Özcan (Yalakdere İlkokulu),

KARTEPE: Mehmet Çelebi (Kartepe İHOO), Halil Kaplan (Yıldız Entegre TML.), Cafer Güzel (Eşref Uslu OO.,), Erdinç Yelboğa (Hasanpaşa OO.),Abdurrahman Uslu (Kubilay OO.),

DERİNCE: Harun Bingül (Necatibey OO.), Zeynep Gündüz (Nene Hatun OO.), Özgür İken (Derince Özel Eğitim Uygulama Merkezi 2.Kademe), Murat Sert (Merkez Bankası Derince Anadolu L.),

KÖRFEZ: Ensar Demirhan (Yarımca Lisesi), İsmail Boğa (Körfezkent Emlak Konut OO.), Ercan Mengünoğul (Körfez İmam Hatip OO.),Sinan Algaç (Hereke Kışladüzü OO.),Ayhan Gönülaçar (Hereke Uzunpınar İlkokulu),

DİLOVASI: Murat Abay (Dilovası İHL.), Erder Çelebi (Köseler OO.), Cemil Kılıç (Mehmet Aktif Ersoy OO.),

BAŞİSKELE: Ömer Yılmaz (Yeniköy Sepetlipınar OO.),Faruk Yağcıoğlu (Yuvacık OO.), Nurten Durak (Kullar Mustafa Kemal İlkokulu),  Ekrem İbiş (Aşağı Doğantepe OO,),

 

KANDIRA: Sinan Meral (Kandıra Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu), İsmail Koç (Kandıra İH OO.)

Bu haber toplam 506 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.