1. HABERLER

  2. SPOR

  3. SÜPERLERDE HEYECAN DORUKTA
SÜPERLERDE HEYECAN DORUKTA

SÜPERLERDE HEYECAN DORUKTA

  Süper Amatör ligde 10. hafta maçları hafta sonu oynanacak.. Play-off hattının yavaş yavaş şekillendiği gruplarda zirve heyecanı giderek artıyor.Geçtiğimiz...

A+A-

 

 

Süper Amatör ligde 10. hafta maçları hafta sonu oynanacak.. Play-off hattının yavaş yavaş şekillendiği gruplarda zirve heyecanı giderek artıyor.

Geçtiğimiz hafta A grubunda zirve el değiştirmiş Çınarlıspor lider Kandıra’yı 3-0 gibi net skorla geçerek zirvenin yeni sahibi olmuştu. Tıpkı Sultanorhanspor gibi mağlubiyeti bulunmayan iki takımdan biri olan Çınarlıspor’un başarısı dikkat çekiyor. Bu grupta Kandıra, Kocaeli Yenşehir ve Bekirdere Başaranspor istikrarlı bir grafik çizerek play-offlara kalacağının sinyalini verirken temsilcilerimiz Darıca Bayramoğluspor ve Dilovası Belediyespor’un play-off iddiasını giderek zorlaştırıyor.

 

SULTANORHAN ZİRVENİN TEK HAKİMİ

B grubunda ise Sultanorhanspor’un istikrarlı futbolu ve başarılı sonuçları dikkat çekiyor. Turuncu beyazlılar 9 maçta aldığı 8 galibiyet 1 beraberlikle süper amatör ligin en çok puan toplayan takımı oldu.

En yakın takipçilerine 9 puan fark atan Sultanorhanspor, play-off hattını büyük olasılıkla garantilerken grup şampiyonluğunda da son derece önemli yol kat etmiş durumda temsilcimiz bu hafta en yakın takipçisi Ali Kahya Belediyespor’u da yenmesi durumunda şampiyonluk seslerini iyice yükseltecek.

 

 

SÜPER AMATÖR LİG A GRUBU

 

1          Çınarlıspor                 9           7          2          0          30        8          23

2          Kandıra G.B.             9          7          1          1          22        5          22

3          Kocaeli Yenişehir      9           6          2          1          23        9          20

4          Bekirpaşa Başaran      9          6          2          1          15        5          20

5          Darıca K. Bayramoğlu9         5          0          4          20        12        15

6          İzmit Map.Şener         9         4          2          3          16        9          14

7          Dilovası BLD.            9          4          1          4          13        16        13

8          Kullarspor                   9         2          2          5          11        18        8

9          Çenesuyu Plajyolu     9          2          1          6          14        20        7

10        Karamürsel İ.Y.Spor  9          2          1          6          12        20        7

11        Gölcük İ.Y.Spor         9         2          0          7          12        39        6

12        Maşukiyespor            9           0          0          9          0          27        0

 

 

 

                               HAFTANIN MAÇLARI

Gölcük İ.Y.Spor                                 -                     Kullarspor

Dilovası Belediyespor                        -          Çenesuyu Plajyoluspor

Kandıra G.B.Belediyespor                -          Kocaeli Yenişehirspor

Darıca Kale Bayramoğluspor             -          Çınarlıspor

İzmit Map.Şenerspor                            -                    Bekirpaşa Başaranspor

Karamürsel İ.Y.Spor                            -                    Maşukiyespor

 

 

SÜPER AMATÖR LİG B GRUBU

 

1          Sultan Orhanspor 9    8          1          0          25        9          25

2          Alikahya BLD.     9    5          1          3          20        11        16

3          Çubuklu Balaspor 9    4          4          1          21        15        16

4          Doğantespor         9    5          1          3          14        12        16

5          Yenidoğan Serdar  9  4          2          3          19        16        14

6          Demirspor               9  4          1          4          11        13        13

7          Başiskele BLD.   9     1          5          3          14        17        8

8          Bekirderespor     8      2          2          4          8          11        8

9          Tavşantepespor   9      2          2          5          11        19        8

10        İhsaniyespor         8    1          4          3          14        16        7

11        İhsaniye Doğanspor 9            1          4          4          6          12        7

12        Büyük Derbentspor 9 1          3          5          13        25        6

 

HAFTANIN MAÇLARI

Sultan Orhanspor                   -                     Alikahya Belediye Spor

İhsaniyespor                            -                     Demirspor

Tavşantepespor                      -                     Başiskele Belediyespor

İhsaniye Doğanspor               -                     Bekirderespor

Çubuklu Balaspor                  -                     Doğantespor

 

Büyük Derbentspor                -                     Yenidoğan Serdarspor

Bu haber toplam 278 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.