1. HABERLER

  2. SPOR

  3. SERHAT TAKILDI PAŞA ZİRVEYE GÖZ KIRPTI
SERHAT TAKILDI PAŞA ZİRVEYE GÖZ KIRPTI

SERHAT TAKILDI PAŞA ZİRVEYE GÖZ KIRPTI

  1.Amatör kümede 13 hafta geride kaldı. A grubunda mücadele eden Balkanspor’un istikrarlı yükselişi devam ederken, Çayırova Gençlerbirliği...

A+A-

 

 

1.Amatör kümede 13 hafta geride kaldı. A grubunda mücadele eden Balkanspor’un istikrarlı yükselişi devam ederken, Çayırova Gençlerbirliği kendi sahasında aldığı şok yenilgiyle sarsıldı. B grubunda ise Serhatspor haftanın sürprizine imza atarak deplasmanda Kartepe Belediyespor’a 1-0 yenilerek uzun bir aradan sonra mağlubiyet almanın üzüntüsünü yaşadı.

C grubunda Balçıkköyüspor’da aldığı galibiyetle yeniden play-offlara kalma umutlarını arttırdı. Kendi sahasında Çamçukur’a takılan Şekerpınar Gençlerbirliği haftayı 4.sırada kapattı. D grubunda Mustafapaşspor galibiyetler serisine bir yenisini de Bağdat deplasmanında ekleyerek en yakın takipçisine 7 puan fark atarak süper amatör amatör lige göz kırptı.

 

1.AMATÖR KÜME A GRUBU

 

1          Şirinspor 13    12        1          0          42        14        37

2          Değirmenderespor 13 9          1          3          38        20        28

3          Balkanspor 13 7          3          3          34        19        24

4          Çayırova G.B  13       6          4          3          22        16        22

5          Map Kavaklı    13       7          0          6          22        19        21

6          Harb İş Spor 13          6          3          4          22        25        21

7          Derince Birlik 13        5          0          8          23        27        15

8          H.H. Şafakspor 13     4          2          7          18        21        14

9          Şirintepe G.B.Spor 13            1          2          10        16        36        5

10        Kirazlıyalıspor 13       0          0          13        9          49        0

 

TOPLU SONUÇLAR

Şirinspor                          6     -          0          Kirazlıyalıspor

Map Kavaklıspor            1      -          3          Gebze Balkanspor

Hacı Hızır Şafakspor  2          -          1          Şirintepe G.B.Spor

Çayırova G.B 2          -          3          Derince Birlikspor

Değirmenderespor      5          -          1          Harb İş Spor

HAFTANIN MAÇLARI

Değirmenderespor                  -                     Hacı Hızır Şafakspor

Şirintepe G.B.Spor                 -                     Map Kavaklıspor

Gebze Balkanspor                  -                     Şirinspor

Kirazlıyalıspor                        -                     Çayırova Gençlerbirliğispor

Harb İş Spor               -                     Derince Birlikspor

 

1.AMATÖR KÜME B GRUBU

1          Çay.Serhatspor 13      10        1          2          45        12        31

2          Yavuzspor 13 9          1          3          52        17        28

3          Anadolu Yeniköy 13  9          1          3          58        27        28

4          Kartepe BLD.  13      9          1          3          52        22        28

5          İzmit Selanikspor 13  9          1          3          31        18        28

6          Arapçeşme Spor 13    7          0          6          29        24        21

7          Gölcük G.B.Spor 13  4          0          9          19        34        12

8          Darıca Türkeli 13        4          0          9          25        51        12

9          Ereğli Belediyespor 13           1          1          11        13        50        4

10        İzmit Fatihspor 13      0          0          13        6          75        -6

            

                TOPLU SONUÇLAR

Kartepe Belediyespor 1 -0      Çayırova Serhatspor

İzmit Selanikspor       1-3       Anadolu Yeniköyspor

Darıca Türkeli             1 -2      Arapçeşme Spor

Yavuzspor                   3 -0    Ereğli Belediyespor

İzmit Fatihspor           0 -3      Gölcük G.B.Spor

                 HAFTANIN MAÇLARI

İzmit Fatihspor                       -                     Darıca Türkeli Gençlik ve Spor

Arapçeşme Spor                     -                     İzmit Selanikspor

Anadolu Yeniköyspor                       -                     Kartepe Belediyespor

Çayırova Serhatspor               -                     Yavuzspor

Gölcük G.B.Spor                   -                     Ereğli Belediyespor

 

 

1.KÜME C GRUBU

1          Çamçukurspor 12       7          3          2          32        16        24

2          Hisareynspor 12         7          2          3          27        19        23

3            Balçıkköyüspor 12   6          3          3          35        16        21

4          Şekerpınar G.B. 11     6          2          3          23        16        20

5          Şirintepespor 11         5          3          3          17        15        18

6          Kadıköyspor 12          5          0          7          10        22        15

7          Turgutspor 11 4          2          5          20        19        14

8          Yarımcaspor 11          2          1          8          14        38        7

9          Darıca Marmara 12     1          2          9          23        40        5

 

TOPLU SONUÇLAR

Şirintepespor   3          -          2          Darıca Marmara Osmangazispor

Hisareynspor   2          -          2          Turgutspor

Çayırova Şekerpınar G.B.Spor          2          -          2          Çamçukurspor

Kadıköyspor   1          -          3          Gebze Balçıkköyüspor

Yarımcaspor               -                     Yarımcaspor

 

HAFTANIN MAÇLARI

Yarımcaspor               -                     Hisareynspor

Çamçukurspor                        -                     Şirintepespor

Turgutspor                  -                     Kadıköyspor

Gebze Balçıkköyüspor                       -                     Şekerpınar G.B.Spor

 

 

1.KÜME D GRUBU

1          Mustafapaşaspor 11   9          1          1          32        12        28

2          Bağçeşme Spor 11      6          3          2          26        19        21

3          Körfez Esenspor 12    6          2          4          21        18        20

4          Kocaeli Körfezspor 11           5          1          5          18        14        16

5          Bağdat Spor 12          5          1          6          21        25        16

6          Halıdere Belediyespor 11      4          3          4          17        15        15

7          Karamürsel Barbarosspor 12  3          3          6          22        25        12

8          Çayırova Fatihspor 11            3          0          8          17        33        9

9          Darıcaspor 11 2          2          7          17        30        8

 

TOPLU SONUÇLAR

Halıdere Belediyespor           2-5       Karamürsel Barbarosspor

Bağdat Spor                       1 -2         Mustafapaşaspor

Kocaeli Körfezspor              1-2        Körfez Esenspor

HAFTANIN MAÇLARI

Bağçeşme Spor                      -                     Bağdat Spor

Körfez Esenspor                    -                     Halıdere Belediyespor

Mustafapaşaspor                    -                     Darıcaspor

Çayırova Fatihspor                 -                     Kocaeli Körfezspor

 

Karamürsel Barbarosspor                   -                     Karamürsel Barbarosspor

Bu haber toplam 378 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.