1. HABERLER

  2. SPOR

  3. HESAPLAR KARIŞTI
HESAPLAR KARIŞTI

HESAPLAR KARIŞTI

 Süper Amatör A grubuna süper bir başlangıç yaparak zirveye göz koyan Darıca Kale Bayramoğluspor ve Dilovası Belediyespor son haftalarda düşüşe...

A+A-

 

Süper Amatör A grubuna süper bir başlangıç yaparak zirveye göz koyan Darıca Kale Bayramoğluspor ve Dilovası Belediyespor son haftalarda düşüşe geçti.

Temsilcilerimiz son haftalarda aldıkları yenilgilerle birlikte play-offların dışına çıktı. Dilovası Belediyespor lider Kandıra Gençlerbirliği’nin 6 puan gerisine düştü. Sezona çok iyi başlayan ancak son haftalarda devamını getiremeyen Darıca Bayramoğluspor’da zirvenin 7 puan gerisine düşerek play-off hattının da gerisinde kaldı.

 

RAKİPSİZ SULTANORHAN

Süper Amatör lig B grubunda Sultanorhanspor namağlup liderliğini sürdürüyor. En yakın rakibine 6 puan fark atan turuncu beyazlılar play-offları neredeyse matematiksel olarak garantilerken şampiyonluk yolunda da dev bir adım attı. Haftayı Bekirdere galibiyetiyle kapatan Sultanorhanspor grubun 8.haftasında kendi sahasında Başiskele Belediyespor’u konuk edecek.

 

 

SÜPER AMATÖR LİG A GRUBU

1          Kandıra G.B.BLD. 7 6          1          0          21        2          19

2          Çınarlıspor                    7        5          2          0          25        8          17

3          B. Başaranspor 7        5          2          0          14        4          17

4          K. Yenişehirspor 7     4          2          1          16        8          14

5          Dilovası BLD.  7        4          1          2          13        10        13

6          D. Bayramoğluspor 7 4          0          3          17        11        12

7          İzmit Map.Şener 7      3          1          3          12        8          10

8          Karamürsel İ.Y.Spor 7           2          0          5          10        16        6

9          Gölcük İ.Y.Spor 7      2          0          5          10        30        6

10        Kullarspor 7    1          1          5          8          17        4

11        Çenesuyu Plajyoluspor 7        1          0          6          8          19        3

12        Maşukiyespor 7          0          0          7          0          21        0

                    TOPLU SONUÇLAR

İzmit Map.Şenerspor  3          -          0          Darıca Kale Bayramoğluspor

Maşukiyespor 0          -          3          Kandıra G.B.Belediyespor

Bekirpaşa Başaranspor           3          -          0          Dilovası Belediyespor

Çınarlıspor      8          -          2          Gölcük İ.Y.Spor

Kocaeli Yenişehirspor            4          -          3          Kullarspor

Çenesuyu Plajyoluspor           2          -          4          Karamürsel İ.Y.Spor

 

               HAFTANIN MAÇLARI

Gölcük İ.Y.Spor                    -                     Kocaeli Yenişehirspor

Dilovası Belediyespor                        -                     Çınarlıspor

Kandıra G.B.Belediyespor                -                     Bekirpaşa Başaranspor

Darıca Kale Bayramoğluspor             -                     Maşukiyespor

Kullarspor                   -                     Çenesuyu Plajyoluspor

Karamürsel İ.Y.Spor              -                     İzmit Map.Şenerspor

 

 

 

SÜPER AMATÖR LİG B GRUBU

 

1          Sultan Orhanspor  7   6          1          0          18        8          19

2          Demirspor             7    4          1          2          10        7          13

3          Yenidoğan Serdar 7   3          2          2          13        12        11

4          Çubuklu Balaspor 7    2          4          1          16        13        10

5          Alikahya Belediye 7   3          1          3          12        10        10

6          Doğantespor              7           3          1          3          11        12        10

7          Başiskele BLD.     7   1          5          1          11        11        8

8          Tavşantepespor 7        2          2          3          11        16        8

9          İhsaniye Doğanspor  7           1          4          2          5          6          7

10        Büyük Derbentspor  7            1          3          3          12        17        6

11        Bekirderespor         7  1          2          4          7          11        5

12        İhsaniyespor            7 0          4          3          11        14        4

TOPLU SONUÇLAR

Çubuklu Balaspor       3          -          3          İhsaniye Doğanspor

Yenidoğan Serdarspor           4          -          1          Tavşantepespor

Doğantespor   2          -          1          İhsaniyespor

Bekirderespor 0          -          3          Sultan Orhanspor

Başiskele Belediyespor          3          -          2          Alikahya Belediye Spor

Demirspor       3          -          2          Büyük Derbentspor

 

HAFTANIN MAÇLARI

Sultan Orhanspor                   -                     Başiskele Belediyespor

İhsaniyespor               -                     Bekirderespor

Tavşantepespor                      -                     Doğantespor

İhsaniye Doğanspor               -                     Yenidoğan Serdarspor

Alikahya Belediye Spor                     -                     Demirspor

Büyük Derbentspor                -                     Çubuklu Balaspor

 

 

BALKAN DEVAMINI GETİREMEDİ

 

1.Amatör kümeye ikide iki yaparak başlayan Balkanspor son haftalarda galibiyeti unuttu. Kırmızı beyazlı takım haftayı Çayırova Gençlerbirliği beraberliği ile kapatarak zirvenin 8 puan gerisine düştü. Aynı grupta mücadele eden Çayırova Gençlerbirliği topladığı 12 puanla zirve mücadelesini sürdürdü.

 

1.KÜME A GRUBU

1          Şirinspor          6         5          1          0          18        9          16

2          Map Kavaklı   6          5          0          1          10        4          15

3          Çayırova G.B 6          3          3          0          12        6          12

4          Değirmendere   6        4          0          2          14        9          12

5          Gebze Balkanspor 6   2          2          2          8          8          8

6          Harb İş Spor 6            2          2          2          10        11        8

7          Derince Birlikspor 6   2          0          4          9          9          6

8          Hacı Hızır Şafak 6      1          2          3          7          8          5

9          Şirintepe G.B.Spor 6  0          2          4          5          14        2

10        Kirazlıyalıspor 6         0          0          6          5          20        0

TOPLU SONUÇLAR

Kirazlıyalıspor            0          -          3          Derince Birlikspor

Gebze Balkanspor      2          -          2          Çayırova Gençlerbirliğispor

Şirintepe G.B.Spor     2          -          4          Şirinspor

Değirmenderespor      0          -          1          Map Kavaklıspor

Harb İş Spor   2          -          0          Hacı Hızır Şafakspor

HAFTANIN MAÇLARI

Map Kavaklıspor                    -                     Hacı Hızır Şafakspor

Şirinspor                     -                     Değirmenderespor

Çayırova Gençlerbirliğispor               -                     Şirintepe G.B.Spor

Derince Birlikspor                  -                     Gebze Balkanspor

Harb İş Spor               -                     Kirazlıyalıspor

 

SERHAT SAĞLAM GELİYOR

1.Amatör Küme B grubunda 5 takım şampiyonluk mücadelesi veriyor. Ölüm grubu olarak değerlendirilen bu grupta Çayırova Serhatspor varlığını yavaş yavaş hissettirmeye başlarken Darıca Türkeli’de üst sıralarda doğru tırmanışını sürdürdü.

 

 

1.KÜME B GRUBU

1          Anadolu Yeniköyspor 6         5          0          1          30        10        15

2          Yavuzspor                  6          4          1          1          21        6          13

3          Çayırova Serhatspor 6            4          1          1          21        8          13

4          İzmit Selanikspor    5 4          0          1          11        6          12

5          Darıca Türkeli       6    3          0          3          16        12        9

6          Arapçeşme Spor 6      3          0          3          13        12        9

7          Kartepe Belediyespor 6         3          0          3          14        17        9

8          Gölcük G.B.Spor 6    2          0          4          11        12        6

9          Ereğli Belediyespor 6 0          0          6          4          28        0

10        İzmit Fatihspor 5        0          0          5          4          34        0

TOPLU SONUÇLAR

Çayırova Serhatspor   7          -          0          Ereğli Belediyespor

Anadolu Yeniköyspor            3          -          2          Yavuzspor

Arapçeşme Spor         2          -          3          Kartepe Belediyespor

İzmit Fatihspor                       -                     İzmit Selanikspor

Gölcük G.B.Spor       1          -          3          Darıca Türkeli Gençlik ve Spor

HAFTANIN MAÇLARI

İzmit Selanikspor                   -                     Darıca Türkeli Gençlik ve Spor

Kartepe Belediyespor            -                     İzmit Fatihspor

Yavuzspor                  -                     Arapçeşme Spor

Ereğli Belediyespor                -                     Anadolu Yeniköyspor

Gölcük G.B.Spor                   -                     Çayırova Serhatspor

 

SADECE BALÇIK

1.Amatör kümede zirveye de yer alan tek temsilcimiz olan Balçıkköyüspor mütevazi kadrosuyla harikalar yaratıyor.

Tam bir takım görüntüsü içinde mücadele eden yeşil beyazlılar futboluyla da keyif veriyor. Bu grupta Şekerpınar Gençlerbirliği’de haftayı galibiyetle kaparak kritik bir maçı geride bıraktı.

 

1          G.Balçıkköyü 6          4          2          0          21        4          14

2          Kadıköyspor 6            4          0          2          6          8          12

3          Çamçukurspor 6         3          2          1          21        9          11

4          Hisareynspor 5           2          1          2          12        13        7

5          Şekerpınar G.B. 5       2          1          2          6          8          7

6          Yarımcaspor 5            2          0          3          5          18        6

7          Turgutspor 5   1          1          3          4          6          4

8          Şirintepespor 5           0          3          2          4          6          3

9          D Osmangazispor 5    1          0          4          11        18        3

TOPLU SONUÇLAR

Çamçukurspor            7          -          4          Darıca Marmara Osmangazispor

Yarımcaspor   2          -          1          Kadıköyspor

Gebze Balçıkköyüspor           2          -          2          Şirintepespor

Turgutspor      1          -          2          Çayırova Şekerpınar G.B.Spor

Hisareynspor              -                     Hisareynspor

HAFTANIN MAÇLARI

Kadıköyspor               -                     Hisareynspor

Darıca Osmangazi                  -          Gebze Balçıkköyüspor

Şekerpınar G.B.                     -          Yarımcaspor

Şirintepespor              -                     Turgutspor

Çamçukurspor                        -                     Çamçukurspor

 

PAŞA ZİRVEYE GÖZ KOYDU

D Grubunda şampiyonluk mücadelesi veren Mustafapaşspor son haftalarda kendine geldi. Sarı lacivertliler Körfez’i 3 golle geçerek lider Bağçeşmespor’un ensesine yapıştı. Bu grupta Çayırova Fatihspor ve Darıcaspor alt sıralarda yer alıyor.

 

1.KÜME D GRUBU

1          Bağçeşme Spor 5        4          1          0          16        5          13

2          Mustafapaşaspor 5     3          1          1          13        6          10

3          Kocaeli Körfezspor 5 3          0          2          8          5          9

4          Halıdere Belediye 5   2          2          1          7          4          8

5          Bağdat Spor 5            2          1          2          9          11        7

6          Körfez Esenspor 6      2          1          3          8          11        7

7          Çayırova Fatihspor 6  2          0          4          9          14        6

8          Darıcaspor 6   1          2          3          10        16        5

9          Karamürsel Barbaros 5           0          2          3          3          11        2

TOPLU SONUÇLAR

Körfez Esenspor         3          -          1          Karamürsel Barbarosspor

Bağçeşme Spor           4          -          2          Darıcaspor

Çayırova Fatihspor     1          -          4          Halıdere Belediyespor

Mustafapaşaspor        3          -          1          Kocaeli Körfezspor

Bağdat Spor               -                     Bağdat Spor

HAFTANIN MAÇLARI

Darıcaspor                  -                     Bağdat Spor

Karamürsel Barbarosspor                   -                     Çayırova Fatihspor

Kocaeli Körfezspor                -                     Bağçeşme Spor

Halıdere Belediyespor                       -                     Mustafapaşaspor

Körfez Esenspor                    -                     Körfez Esenspor

 

 

Bu haber toplam 346 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.