1. HABERLER

  2. SPOR

  3. FAVORİLER ZİRVEDE
FAVORİLER ZİRVEDE

FAVORİLER ZİRVEDE

  Süper Amatör ligde 8 hafta geride kaldı. Grupların favorisi Kandıra ve Sultanorhanspor zirveye taht kurdu. 8 maçta iki rakımda 22 puan toplarken...

A+A-

 

 

Süper Amatör ligde 8 hafta geride kaldı. Grupların favorisi Kandıra ve Sultanorhanspor zirveye taht kurdu. 8 maçta iki rakımda 22 puan toplarken henüz yenilgi yüzü görmediler. Süper Amatör ligde yenilmeyen diğer takım Kandıra Gençlerbirliği’ni yakın takibe alan Çınarlıspor oldu.

Tansiyonun ve heyecanın giderek arttığı süper Amatör ligde temsilcimiz Sultanorhanspor en yakın rakibine 8 puan fark atarak, büyük bir sürpriz yaşanmaması durumunda grup şampiyonluğu yolunda dev bir adım attı.

 

 

 

SÜPER AMATÖR LİG A GRUBU

1          Kandıra G.B.BLD.        8      7          1          0          22        2          22

2          Çınarlıspor                    8        6          2          0          27        8          20

3          Kocaeli Yenişehir     8            5          2          1          19        9          17

4          Bekirpaşa Başaran   8 5          2          1          14        5          17

5          D. K.Bayramoğlu    8 5          0          3          20        11        15

6          Dilovası BLD.           8           4          1          3          13        12        13

7          İzmit Map.Şener     8  3          2          3          13        9          11

8          Karamürsel İ.Y.       8 2          1          5          11        17        7

9          Gölcük İ.Y.Spor          8        2          0          6          11        33        6

10        Kullarspor                    8        1          2          5          8          17        5

11        Ç.Plajyoluspor      8    1          1          6          8          19        4

12        Maşukiyespor     8      0          0          8          0          24        0

 

TOPLU SONUÇLAR

Gölcük İ.Y.Spor         1          -          3          Kocaeli Yenişehirspor

Dilovası Belediyespor            0          -          2          Çınarlıspor

Kandıra G.B.Belediyespor    1          -          0          Bekirpaşa Başaranspor

Darıca Kale Bayramoğluspor 3          -          0          Maşukiyespor

Kullarspor       0          -          0          Çenesuyu Plajyoluspor

Karamürsel İ.Y.Spor  1          -          1          İzmit Map.Şenerspor

HAFTANIN MAÇLARI

Maşukiyespor                  -                 İzmit Map.Şenerspor

Bekirpaşa Başaranspor    -      Darıca Kale Bayramoğluspor

Çınarlıspor                        -                Kandıra G.B.Belediyespor

Kocaeli Yenişehirspor     -                 Dilovası Belediyespor

Çenesuyu Plajyoluspor   -                  Gölcük İ.Y.Spor

Kullarspor                         -                Karamürsel İ.Y.Spor

 

 

SÜPER AMATÖR LİG B GRUBU

1          Sultan Orhanspor 8    7          1          0          21        9          22

2          Yenidoğan Serdar 8   4          2          2          18        13        14

3          Çubuklu Balaspor 8    3          4          1          18        14        13

4          Alikahya BLD. 8        4          1          3          14        11        13

5          Demirspor 8    4          1          3          11        9          13

6          Doğantespor 8            4          1          3          13        12        13

7          Başiskele BLD.  8      1          5          2          12        14        8

8          Tavşantepespor 8        2          2          4          11        18        8

9          İhsaniye Doğan   8     1          4          3          6          11        7

10        Büyük Derbent  8       1          3          4          13        19        6

11        Bekirderespor 7          1          2          4          7          11        5

12        İhsaniyespor 7            0          4          3          11        14        4

 

 

TOPLU SONUÇLAR

 

Sultan Orhanspor 3    -           1          Başiskele Belediyespor

İhsaniyespor -             Bekirderespor

Tavşantepespor 0        -           2          Doğantespor

İhsaniye Doğanspor 1            -           5          Yenidoğan Serdarspor

Alikahya Belediye Spor 2      -           1          Demirspor

Büyük Derbentspor 1 -           2          Çubuklu Balaspor

HAFTANIN MAÇLARI

Yenidoğan Serdarspor -                  Çubuklu Balaspor

Doğantespor               -                     İhsaniye Doğanspor

Bekirderespor             -                     Tavşantepespor

Başiskele Belediyespor -                    İhsaniyespor

Demirspor                   -                     Sultan Orhanspor

 

Alikahya Belediye Spor -                  Büyük Derbentspor

Bu haber toplam 319 defa okunmuştur
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.